Agenda  -  Uitslagen  -  Documenten  -   Het Team  -  Vacatures

13.10.2019

Vandaag is er in Mill de Dutch National Nursery & Novice 2019 gelopen.  Na 37 runs (19 Novice en 18 Nursery) kwam deze top 3 naar boven

Nursery
1    Serge vd Zweep  -  Llanfarian Bet    84(41)
2    Jetty Roos  -  Bea 74(42)...

09.09.2019

Na 4 Qualifier Trials, waarvan de 3 beste tellen is het klassement bekend. Helaas wachten we nog steeds op bericht van de ISDS over het aantal combinaties dat we mogen afvaardigen naar de World Sheepdog Trials 2020 dat door de International Sheep Dog Society van 17 tot...

02.09.2019

Van de voorrondes van vrijdag en zaterdag mochten de beste 16 starten in de Finale. Na een pittige strijd wisten 11 combinaties met punten de eindstreep te halen

31.08.2019

Zo aan het einde van 2 lange dagen strijd om de laatste puntjes voor de Qualifier serie en een plekje in de finale van de Dutch National hebben we een uitslag van Qualifier 4 en tevens voorronde voor de Dutch National 2019.

Hiermee is ook de startvolgorde voor de finale...

19.07.2019

Op 12, 13 en 14 juli 2019 hebben wij de  derde Qualifier gehouden voor de selectie van het Nederlands Team dat uitgezonden gaat worden naar de World Sheepdog Trials 2020 dat door de International Sheep Dog Society van 17 tot 20 september 2020 in York Engeland georganis...

03.06.2019

Op 31 mei, 1 & 2 juni 2019 hebben wij de  tweede Qualifier gehouden voor de selectie van het Nederlands Team dat uitgezonden gaat worden naar de World Sheepdog Trials 2020 dat door de International Sheep Dog Society van 17 tot 20 september 2020 in York Engeland georgan...

19.04.2019

Op 12, 13 & 14 april 2019 hebben wij de eerste Qualifier Trial gehouden voor de selectie van het Nederlands Team dat uitgezonden gaat worden naar de World Sheepdog Trials 2020 dat door de International Sheep Dog Society van 17 tot 20 september 2020 in York Engeland geo...

06.04.2019

Dit weekend zijn de laatste 2 dagen van de Novice Challenge 2019, De top begint nu echt boven te komen, nog een dag te gaan waarin we zullen zien of Serge met Tess de koppositie kan behouden en wie er nog meer een podium plaats kan behalen?

17.11.2018

De uitslag van de Challenger Cup Finale 2018 is bekend;

Klasse 2

Finalisten 

Ed Tijdgat - Donna Summer

Gerard kokkedee - Liv

Karin de Haard - Midge

Linda Buntsma  - Flow

Patricia Schripsema-  Fyren

Na de finale mag Linda Buntsma komend jaar de felbegeerde wisseltrofee op de ha...

23.09.2018

Bij deze de uitslag van de Dutch National 2018

Please reload